Õpetajate päev läbi abituriendi silmade

Foto: Eric Erm

Õpetajate päev on päev, mil õpetajad peavad puhkama. Välistatud on igasugune töö ja päev peab olema täis nende jaoks nii tunnustust kui ka lõbu. Õpetajatel on pidupäev, abiturientidel tööpäev ja teistel õpilastel muidu lihtsalt tore päev.

Meie, abituriendid, oleme viimast aastat Saku Gümnaasiumis ja see on meie viimane aasta, et tõestada, mida me suudame eelnevatest klassidest teisiti ja veel paremini teha. Ma olen täiesti kindel, et nii liiguvad ka iga järgneva abituriendi mõtted.

Asendasime vaid kolm tundi – see oli meie jaoks ausalt öeldes pettumus ja ma usun, et ka õpetajad ei olnud väga rõõmsad, et peavad tööd tegema. Lootsime asendada kõiki tunde ent kahjuks sellist võimalust meile ei antud. Asendasime nimelt 1., 3. ja 5. tunni . Esimene tund oli mudilastega ja teiseks kaks vanemate õpilastega.

Kõige suurem üllatus, mida me ei osanud ette näha oli õpetajate näidend „Naeris”. Hetkest, mil eesriie avanes naersid kõik ja seda lõpuni välja. Huvijuht Antoni näitlejameisterlikkuses me ei kahelnud, aga vene keele õpetaja Natalia Kurankova üllatas kõiki.Väga ebaharilik oli näha ka 12.a õpilastel oma klassijuhatajat Sille Kevvaid aedniku rollis ja 12.b õpilastel oma klassijuhatajat Anne Roostet teenijatüdruku rollis. Kogu üritus oli hästi läbi mõeldud ja jättis abiturientidele väga sügava mulje.

Õpetajate päev möödus igati huvitavalt ja kokkuvõttes võib öelda, et kõik läks hästi. Kui aga päev lõpule jõudis ja abituriendid lõpuks koju jõudsid, langesid kõik rammestunult voodisse. Õpetajate päev väsitas lihtsalt ära. Ma arvan, et väsimus oli põhjendatud, sest õpetajate töö ei ole just kergete killast.

Mind isiklikult valdas aga päeva lõpus tohutu pingelangus. Me kõik lootsime, et terve päev sujub hästi ja eelkõige muidugi seda, et õpetajad rahule jäävad. Ma loodan, et õpetajad jäid rahule ja meie korraldatud õpetajate päev jääb neile ELU LÕPUNI meelde.

Tekst: Kelli Eilart

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s