Direktor ei saa aru… “Kas meil koolis on mõni kratt?!”

Fotod: Marleen Valdmaa (Pilt on liikuv)

Sellel aastal on koolis palju uut, ka uusi muresid on tekkinud. Paljudele meie seast valmistab muret müstiliselt tekitama hakanud praht, mida võib leida nii treppidelt, koridoridest kui ka klassiruumi hämaramatest nurkadest. Seda, kes pahandust teeb, pole siiani veel tabatud.

Direktori arvates on kooli lahti pääsenud haruldane kratt ja üldiselt meie kooli õpilasi pahategudes ei kahtlusta. Arusaamatuks jääb vaid see, kust ikkagi tulevad kommipaberid, võileiva karbid ja tühjad pudelid põrandal, sest korralikud õpilased ometigi ei hakka prügi lihtsalt maha viskama, kui prügikast on vaid paari sammu kaugusel.

„Ilmselt meil kooli maja peal käib ringi mõni kratt!“ jõuab Saku Gümnaasiumi direktor järeldusele.

Kratt ilmutas end esimest korda ühel õhtul, kui direktor hakkas koju minema ning nägi kooli esisel trepil vedelevaid kommipabereid. Väljas on kooli juures kaks prügikasti ning fuajees iga pingi juures üks. Direktor sõnab: „See on nii lihtne, kärts paber maha ja pole probleemi.“

Pahanduse tegijatele aga hoiatuseks, kooli video kaameratelt näeb väga hästi ära, kes midagi teeb ja kuidas teeb. Kool on meie teine kodu ning oleks viisakas ka seda korras hoida.

Tekst: Karin-Liis Tambaum

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s