Muljed sõbrapäeva diskost

14. veebruaril toimus Saku Gümnaasiumi aulas sõbrapäeva disko. Seekordse disko teemaks oli hip-hop. Enamus inimestel olid kottis riided, dressipüksid ja cap’id.

14. veebruaril toimunud sõbrapäeva disko algusajaks oli määratud 19.00 ning pidu pidi kestma kuni kella 22.00. Kuid kahjuks juba 21.00 aeti 4-6 klassi õpilased koju, mille tagajärjel oli enamus tantsupõrandast tühi, kuna valdav osa kohalolijatest moodustasid just nooremad. Vanemad õpilased tohtisid aga edasi pidutseda ja lahkusid alles 22.00.

Disko algul keerles kõik teleka ja Xboxi ümber, kus rahvas sai tantsida ja kaasa elada. Kahjuks pääsesid väiksemad alles lõpupoole löögile, sest gümnaasiumi poisid ei lasknud teistel proovida. Vahepeal selgus, et saalis oli hakatud karaoket laulma. Tegelikult erilist laulmist seal ei toimunud, sest ühe laulu valimine võttis juba 10 minutit aega. Sellest suuremat asja välja ei tulnud ja lasti lihtsalt muusikal mängida.

Kui oli tund aega passitud ja lihtsalt ringi jõlgutud kutsuti kõik saali. Saalis esinesid tüdrukud iluvõimlemise ja diskoga, mis oli totaalselt teemast väljas. Kõlakad käisid, et kutsuti hip-hopparid, aga need olid alt ära hüpanud. Tegelikult asi nii ei olnud. Peale tantsushowd hakkas laulma üks poiss sõbrapäevale kohaseid laule, kuid midagi kuulda ei olnud, sest ta laulis mikrist mööda. Kui kell sai 20.30 ja too poiss ikka veel laulis olid kõigil jalad maas istumisest kanged.

Lõpuks jõudis kätte ka kaua oodatud disko. Kuigi muusika polnud kõige parem ja aega oli väga vähe alles jäänud sai nautida tantsimist pooltühjal tantsupõrandal, kuid kõik head asjad saavad otsa ning kell sai 21.00. Kõik väiksed lahkusid kirudes, sest disko kestis nii vähe ja nemad pidid juba ära minema. Loodame siiralt, et järgmisel korral on asjad paremad ja tantsida saab kuni enam püsti ei püsi.

Tekst: Siret Siim

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s